8b85f9850d9c8b95e06693cf3a9eced0.svg+420 603 515 134       02973fe79eff56b97a8e833fa2d5701d.svginfo@marionetino.com       

Náš príbeh

Náš príbeh foto

Niekoľko slov o nás alebo ako to všetko začalo ...

Náš príbeh je veľmi jednoduchý, prostý a ako to už zvyčajne býva, založený na osobnej skúsenosti. Na počiatku všetkého boli naše deti. Keď dorástli do veku predškolských rokov, chceli sme im k Vianociam zaobstarať bábkové divadlo. Dôvod bol jednoduchý. Mali sme a stále máme v pamäti šťastné a bezstarostné chvíľky z detstva, kedy sme vymýšľali všetko možné a našou najobľúbenejšou hračkou bolo bábkové divadlo. Smiali sme sa ježibabe, čertovi, fandili princeznej či Gašparkovi a súťažili sme vo vymýšľaní tých najneuveriteľnejších príhod. Čas sme si naplno užívali a pocit nudy nikdy nezažili.
 
To isté sme chceli dopriať našim deťom. Boli sme presvedčení, že zoženieme skvelé bábkové divadlo, plné veselých a farebných bábok i rozprávok. Realita však bola iná a pocit sklamania veľký. Po určitej dobe, kedy sme neveriacky prezerali internet zhora nadol aj opačne nás úplne mimovoľne napadlo: "A čo keby sme si ho teda vyrobili sami?"

Tak sme sa pustili do práce. Vymysleli projekt, stanovili výrobný postup, našli výtvarníka a vydali sa na nikdy nekončiacu cestu výrobného procesu. Po mnohých rokoch tvrdej driny, prebdených nocí, striedajúcich sa pocitov nadšenia, eufórie aj sklamania se začaly dostavovat prvé úspechy. Získali sme mimo iných ocenení cenu odborníkov Správna hračka, kterého si veľmi vážíme, pretože ho udělují odborníci na slovo vzatí - Unie výtvarných umelcov ČR, Asociace predškolskej výchovy, Združenie pre hračku a hru a Asociace hračka.

Ale našou najväčšou odmenou, motiváciou aj hnacím motorom je úprimné, spontánne a nefalšované nadšenie detí. Tak celkom bezpečne vieme, že bábkové divadlo v dnešnej dobe stále má silu a funguje.
Vyskúšajte a posúďte sami!

​Rudolf a Kateřina Drdlovi

Rychlost doručení
Kvalita komunikace
Přehlednost obchodu
98 %
našich zákazníkov bolo spokojných s nákupom na www.marionetino.sk
38 hodnotenie