8b85f9850d9c8b95e06693cf3a9eced0.svg+420 603 515 134       02973fe79eff56b97a8e833fa2d5701d.svginfo@marionetino.com       

Výroba a materiál

Naše bábky vydržia

Naše bábky vydržia akúkoľvek manipuláciu
Bábky, kulisy a rekvizity sú vyrezávané z najkvalitnejšej knihárskej lepenky. Materiál je tvrdý, pevný a odolnosťou porovnateľný s drevom. Základnou zložkou je papier lisovaný do dosiek s priemerom 3 mm. Táto doska je taká silná, že unesie váhu malého dieťaťa. Ekologický materiál, príjemný na dotyk a do detskej ruky.


Čo často počúvame alebo častý mýtus o papieri
Je zaujímavé, že keď počujeme, že niečo je vyrobené z papiera, tak si povieme: „Nič to nevydrží, ach jaj, je to z papiera, to sa skoro zničí…“.Keď počujeme, že výrobok je vyrobený z tvrdenej dosky s hrúbkou 3 mm, hovoríme, že je to dobré. Bude to pevné, kvalitné, vydrží to. Paradox je, že oboje je pravda.

Papier síce tvorí základnú zložku materiálu, z ktorého sú bábky a kulisy vyrobené, lisuje sa však do dosky s hrúbkou 3 mm. Táto doska je taká pevná, že bez problémov udrží hmotnosť dieťaťa. Aby ste mali lepšiu predstavu, spomeňte si na nejakú kvalitnú stolovú hru s pevnou hracou doskou. Alebo veľmi kvalitné detské leporelá. Naše bábky sú ešte pevnejšie a odolnejšie, pretože sú z hrubšej dosky. Okrem toho tento materiál umožňuje použitie najmodernejších tlačových technológií, takže výsledkom sú nádherné a živé farby.

Nebojte sa teda, naše bábky a kulisy určite vydržia. :-)

materiál
Oboustranné bábky
foto
Rychlost doručení
Kvalita komunikace
Přehlednost obchodu
98 %
našich zákazníkov bolo spokojných s nákupom na www.marionetino.sk
38 hodnotenie